Sergilenecek Eserler

AD SOYADOKUL ADI
1. ECRİN AZAKOĞLU100.YIL İLKOKULU
2. BERAT KURUAĞAÇ19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
3. UTKU ÇAĞLA BUÇAN19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
4. ARDA DAŞKIN19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
5. ESMA KULANOĞLU19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
6. NİSANUR ÇÖPOĞLU19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
7. ZEHRA DEMİRCAN19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
8. CENNET YAVUZ19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
9. SILA BÜYÜKDEMİR19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
10. SENA LEYLA ÖZ19 MAYIS İŞİTME ENGELİLER ORT.
11. AYTEN AKBORUADNAN ÖLMEZ ORTAOKULU ÖZEL EĞİTİM SINIFI
12. İREMSU ERGÜNADNAN ÖLMEZ ORTAOKULU ÖZEL EĞİTİM SINIFI
13. SILA DEGEADNAN ÖLMEZ ORTAOKULU ÖZEL EĞİTİM SINIFI
14. AYŞEGÜL KILIÇANAFARTALAR ORTAOKULU
15. NİHAL BULUTATAKENT İLKOKULU
16. BAHAR SEZERATAKÖY İLYAS KILIÇ İLKOKULU
17. KÜBRA BELATATÜRK ORTAOKULU BAFRA
18. EZGİ GÜMÜŞTAŞAYVACIK İMAMHATİP ORTAOKULU
19. ASUDE ILGIN ŞENERBAFRA CUMHURİYET ORTAOKULU
20. ZEYNEP SILA KOÇBAFRA GAZİ ORTAOKULU
21. ECRİN ŞADİYE KOÇBAFRA MEHMET AKİF ERSOY İLK
22. ZEYNEP DEREN BÜYÜKKESKİNBAFRA MEHMET AKİF ERSOY İLK
23. SIRAÇ UTKU ATMACABAFRA ÖZEL ADAY İLKOKULU
24. ALİ FEVZİ GÜLERBAHÇEŞEHİR KOLEJİ
25. NİSA YÜKSELBAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26. NAZ KARAHANBAHÇEŞEHİR KOLEJİ
27. EMİN BERKAY POLATTAŞBAHÇEŞEHİR KOLEJİ
28. BAHAR YOĞURTÇUBAHÇEŞEHİR KOLEJİ
29. İPEK EKİCİBİLİM SANAT MERKEZİ
30. ÖYKÜ ÖZTÜRKCNN RESİM ÇALIŞMA ATÖLYESİ
31. ZEYNEP BÜLBÜLCNN RESİM ÇALIŞMA ATÖLYESİ
32. MEHMET EGEMEN ÜNALCUMHURİYET ORTAOKULU BAFRA
33. DOĞA TUĞRULÇATALARMUT İLKOKULU
34. NURHAYAT GÜNEŞÇARŞAMBA CUMHURİYET ORTAOKULU
35. ELAY DEMİRELDOĞA KOLEJİ
36. ECE SEZGİNEZGİLİLER KOLEJİ
37. EMİR TEMELFAHRİYE KEMAL KIZILOT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA
38. ÖMÜRCAN BİRİNCİFİNAL AKDEMİ LİSESİ
39. ŞİİR DENİZ BADAKFİNAL OKULLARI
40. ŞEVVAL ÖZTÜRKGAZİ ORTAOKULU
41. MUHAMMET KAYRA BİLGİNHACI YILMAZ YILMAZ ORTAOKULU
42. MİNEL ERGENHACI YILMAZ YILMAZ ORTAOKULU
43. SİNEM AZRA AKSOYHASAN UĞURLU İLKOKULU
44. ALMİRA ORHANHÜSEYİN AVNİ ASAL İLK
45. ESMA ÇINARKAVRAM ANADOLU LİSESİ
46. EZGİ SU KORKMAZKILIÇARSLAN ORT
47. YELİZ VELİOĞLUKILIÇARSLAN ORT
48. ARDA AKBULUTKILIÇARSLAN ORT
49. HAZAL ATEŞKILIÇARSLAN ORT
50. DERYA KONAÇOĞLUKILIÇARSLAN ORT
51. ZEYNEP YILMAZKUMCAĞIZ ORTAOKULU
52. RÜVEYDA ASANKUTLUKENT 80.YIL İLK
53. İMREN YILMAZKUTLUKENT 80.YIL İLK
54. RECEP EFE ŞENTÜRKKUTLUKENT 80.YIL İLK
55. BEDİA SERRA ÇİĞDEMKUTLUKENT 80.YIL İLK
56. BUĞLEM SU SAĞLAMKUTLUKENT 80.YIL İLK
57. AZRA BESLERKUTLUKENT 80.YIL İLK
58. EBRU DOĞANKÜRTÜN ORTAOKULU
AD SOYADOKUL ADI
59. YAĞMUR DİKBIYIKKÜRTÜN ORTAOKULU
60. KEREM AKOĞLUKÜRTÜN ORTAOKULU
61. CANSU ARIKÜRTÜN ORTAOKULU
62. EMİNE PURKÜRTÜN ORTAOKULU
63. KARDELEN ÇATKÜRTÜN ORTAOKULU
64. ELİF NUR KOÇLADİK İMAMHATİP ORTAOKULU
65. EYLÜL ECRİN ŞAHİNMAFEN
66. ALİ EREN TEMELMALAZGİRT İLKOKULU
67. SAFİYE NUR ŞAHİNMİTHAT YILMAZ ORTAOKULU
68. BERFE YAZARMUSTAFA KEMAL İLKOKULU
69. AYŞE NİL GÜNDÜZOMÜ VAKFI KOLEJİ
70. BAŞAK TURALOMÜ VAKFI KOLEJİ
71. AYŞE UÇAROMÜ VAKFI KOLEJİ
72. RABİA SU ÇİVİCİÖMERLİ GALİP ÖZTÜRK ORT
73. BUĞLEM ECE ERTOSUNÖMERLİ GALİP ÖZTÜRK ORT
74. BUSE GÜNDOĞDUÖMERLİ GALİP ÖZTÜRK ORT
75. KEREM ALP BERKTAŞÖZEL ATAKENT AÇI İLKOKULU
76. BADE KILINÇÖZEL ATAKENT AÇI İLKOKULU
77. AYŞE BETÜL YILMAZÖZEL ATAKENT AÇI İLKOKULU
78. ZEYNEP NUR ATASAYANÖZEL BAFRA AK İLKOKULU
79. DERİN KARACAÖZEL EZGİLİLER EĞİTİM KURUMLARI
80. MİRA KAHVECİOĞLUÖZEL EZGİLİLER ORT.
81. ŞEVVAL MERMERCİÖZEL ON ADIM EĞİTİM BİLİMLERİ ORTAOKULU
82. DİLEK SU KALELİÖZEL SAMSUN BİLNET ORT
83. SEFA OCAKPİRİ REİS MTAL
84. BEYZA AKR.K.BİLİM SANAT MERKEZİ
85. MEHMET YUSUF ABDİR.K.BİLİM SANAT MERKEZİ
86. CEYHUN SOYCANR.K.BİLİM SANAT MERKEZİ
87. EGE BELİS EROĞLUR.K.BİLİM SANAT MERKEZİ
88. DEVİN SU ALTUNTAŞR.K.BİLİM SANAT MERKEZİ
89. MÜMİNE BEYİNR.K.BİLİM SANAT MERKEZİ
90. BERRA BALCISAKARYA İLKOKULU
91. KUZEY AKOĞULSAMSUN ATAKUM KÜLTÜR OKULU
92. DERYA ECE AYDEMİRSAMSUN ÇÖZÜM AKADEMİ OKULLARI
93. DİLA CEREN DALSAMSUN ÇÖZÜM AKADEMİ OKULLARI
94. ALEYNA OKUYUCUSAMSUN R.K BİLİM VE SANAT MERKEZİ
95. DURU ÇAĞLARŞEHİT CENGİZ TOPEL İLK.
96. MASAL HÜMA YAZICIŞEHİT ONBAŞI YÜCEL ÜNSAL İLK
97. ZEYNEP ÖZTELŞEHİT ONBAŞI YÜCEL ÜNSAL İLK
98. YAĞMUR KURTŞEHİT ONBAŞI YÜCEL ÜNSAL İLK
99. KARYA TUNÇELTED SAMSUN KOLEJİ
100. NAZGE TÜRKÖZTED SAMSUN KOLEJİ
101. NİL AKSOYTED SAMSUN KOLEJİ
102. AYLİN ÖZDEMİRTED SAMSUN KOLEJİ
103. İPEK KARACATED SAMSUN KOLEJİ
104. ATLAS ÖZORHANTED SAMSUN KOLEJİ
105. DAMLA CANDANTERME ORTAOKULU
106. BEREN SU ÇELİKTERME ORTAOKULU
107. BERRA KUZUTEVFİK İLERİ ORTAOKULU
108. ŞAHET ABDULLAHTİCARET VE SANAYİ ODASI ORT
109. ELA SU ÇAĞLARUĞUR OKULLARI
110. KÜBRA KOÇULVİYE KIR İMAMHATİP ORTAOKULU TERME
111. AYSİMA DEĞİRMENCİYILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU
112. CANDAN SEDA YAZICIHURİYE SÜER ANADOLU LİSESİ
113. KADİR ARIKANTERME BÜLENT ÇAVUŞOĞLU ANADOLU LİSESİ
114. GAMZE KESKİNERKURUPELİT MESLEKİ TEKNİKİ A.L
115. SALİHA DİCLE BABACANİK İMKN ANADOLU LİSESİ
116. DİLARA KESKİNYEŞİLIRMAK ANADOLU LİSESİ
117. DİLARA YİĞİTÇARŞAMBA ANADOLU LİSESİ
118. MELİH KÖKSALHURİYE SÜER ANADOLU LİSESİ
119. ENVERHURİYE SÜER ANADOLU LİSESİ
120. ÇAĞLAR AÇICIONDOKUZMAYIS LİSESİ